Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

14.12.2018 09:45

Нові технології – у поміч як пенсіонерам, так і застрахованим особам |  Повідомлення Пенсійного фонду

Функція смс-інформування та можливість отримати довідку, достовірність якої підтверджується QR-кодом, – саме такі додаткові сервіси від Пенсійний фонд України користуються попитом у буковинців. Адже впровадження таких новітніх електронних технологій спрощують громадянам отримання інформації від пенсійної служби.

Доступ до інформації, яка розміщена на сервісах можна зі свого кабінету на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду.

Завдяки смс-інформуванню пенсіонери отримують відомості щодо призначення чи перерахунку їхньої пенсії. А застраховані особи щомісяця одержують інформацію щодо сплати за них страхових внесків та загальний розмір свого страхового стажу.

Зі  свого  кабінету  можна  також  отримати довідки  про розмір сплачених внесків (форма ОК-5), витяг із Реєстру застрахованих осіб, довідку про розмір пенсії, не звертаючись до органів Фонду особисто. Достовірність таких довідок фахівці відповідних установ перевірятимуть через QR-код та спеціальний багатозначний номер під ним.

 Якщо ж ви ще не скористалися новинками, які запровадив Пенсійний фонд, то інформацію про те, як налаштувати сервіс смс-інформування та замовити довідки через власний онлайн-кабінет, можете дізнатися з відеоінструкцій за посиланням – https://www.youtube.com/watch?v=VAyFtdGZEc4

 

  • Джерело: Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Tеми