Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

13.12.2018 15:43

Задля сталого розвитку територіальних громад Буковини |  Діяльність депутатів обласної ради

Обговорення основних показників Програми економічного і соціального розвитку Чернівецької області та проекту обласного бюджету на 2019 рік відбулося сьогодні, 13 грудня, в рамках дня депутата, який провів голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян спільно із членами колегії обласної ради. Участь в обговорення взяли депутати крайового парламенту Буковини, голови районних рад, районних державних адміністрації, об’єднаних територіальних громад, а також керівництво Чернівецької обласної державної адміністрації.

Так, учасники обговорення заслухали відповідну інформацію директора Департаменту регіонального розвитку Чернівецької облдержадміністрації Віктора Подорожного та директора Департаменту фінансів Чернівецької облдержадміністрації Анжели Дякової, а також отримали відповіді на свої запитання щодо принципу розподілу бюджетних асигнувань та основних показників фінансування основних галузей. Народні обранці також висловили низку пропозицій щодо вирішення окремих нагальних питань соціально-економічного розвитку у районах області, які вони представляють.

«Розподіл бюджетних коштів між усіма районами області повинен бути справедливим та прозорим. Надто коли мова йде про ремонт та експлуатаційне утримання доріг місцевого значення, які було передано на баланс облдержадміністрації. Адже сума, що надійде в область на відповідні роботи у наступному році є, м’яко кажучи, недостатньою. Також хотів би закликати голів об’єднаних територіальних громад не зволікати з використанням коштів, отриманих з центру на розвиток інфраструктури та акумульованих за рахунок отриманих платежів та зборів. Адже своєчасність є запорукою ефективності використання цих коштів», – наголосив Іван Мунтян, підбиваючи підсумки обговорення.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми