Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

13.12.2018 20:05

Іван Мунтян: Буковинський край здавна славиться своїми добротворцями |  Добро. Благодійність. Милосердя.

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до організаторів та юних глядачів благодійного мюзиклу «Чародійки», що відбувся сьогодні, 13 грудня, у Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської для дітей учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, а також для дітей Героїв, які загинули на Сході України, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

«Наш благословенний край здавна славиться своїми благодійниками та меценатами, які завжди готові не лише прийти на допомогу знедоленим та нужденним, але й огорнути своєю любов’ю і турботою родини наших мужніх захисників. Цей чудовий захід обласна громадська організація «Добротворець» проводить уже вдруге, тому щиро сподіваюся, що він стане традиційним. Тим паче, що усі зібрані сьогодні кошти підуть на допомогу важкопораненому у боях за Луганський аеропорт учаснику АТО Івану Мацкуляку, який нині перебуває на лікуванні в Німеччині», – відзначив Іван Мунтян.

Посадовець також вручив Подяку Чернівецької обласної ради голові Чернівецької міської громадської організації «Школа естрадного мистецтва «Джем» Марії Білівській, вихованці якої подарували своїм маленьким глядачам справжню новорічно-різдвяну казку.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми