Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

03.12.2018 09:48

Дорогі жителі району! |  Добро. Благодійність. Милосердя.

Щороку 3 грудня Україна, як і весь світ, відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Цим прогресивне людство засвідчує, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Сьогодні наша держава взяла на себе і виконує конкретні зобов’язання щодо матеріального забезпечення інвалідів, створення для них необхідних правових, соціально-побутових умов життя, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами. І від того, як на державному рівні ставляться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе – залежить рівень цивілізованості суспільства.

Ціна життя такої людини набагато вища, адже вона бореться зі своїми недугами щодня, щомиті і попри все живе, а іноді навіть створює світ навколо  себе кращим і добрішим!

Люди з обмеженими можливостями заслуговують поваги та гідного ставлення з боку оточуючих. Памятаймо про це кожної миті свого життя, допомагаймо ближнім і добро повернеться сторицею!

Користуючись нагодою, хочу подякувати всім, хто опікується людьми з обмеженими можливостями. Нехай Бог оберігає вас за ваші добрі серця та благородні справи! Адже надання щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності, любові до ближнього.
Тож бажаю всім міцного здоров’я, миру, добра та злагоди. Щастя вам та успіхів у всіх ваших справах!

 

З повагою,

Голова Заставнівської районної ради                   Сергій Капіцький

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми