Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

29.11.2018 09:39

Депутати обласної ради прийняли звернення про врегулювання правових норм у сфері користування надрами |  Діяльність депутатів обласної ради

Депутати Чернівецької обласної ради звернулися до Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо приведення постанови Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 №615 «Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами» у відповідність до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Так, згідно із вказаною постановою термін розгляду органами місцевого самоврядування питання щодо надання погоджень у сфері користування надрами зменшено з 90 до 45 календарних днів з дати отримання відповідних документів. На думку депутатів обласної ради, із врахуванням норм чинного законодавства, зокрема, ч. 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», об’єктивно та всебічно вивчити та розглянути питання щодо погодження чи відмови у погодженні користування надрами протягом 45 календарних днів не завжди вдається.

Такою, що обмежує повноваження органів місцевого самоврядування у сфері надрокористування, на думку голови постійної комісії обласної ради з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування Світлани Фочук, є і норма постанови, відповідно до якої у випадку, якщо питання з тих чи інших причин не розглядається впродовж 45 календарних днів, вважається, що надання дозволу обласною радою погоджено.

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми