Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

21.11.2018 19:37

Депутати облради захистили інтереси жителів гірських районів |  Діяльність депутатів обласної ради

Учасники пленарного засідання 27-ї позачергової сесії обласної ради жваво обговорювали проекти рішень про подання Державної служби геології та надр України щодо погодження продажу на аукціоні спеціальних дозволів на користування надрами з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр з подальшим видобуванням нафти та природного газу на Дихтинецькій площі, яка знаходиться на території Путильського району, а також на Таталівській площі, яка знаходиться на території Вижницького району Чернівецької області.

Під час обговорення народні обранці зауважили, що аналіз поданих до обласної ради пакетів документів не дає можливості предметно оцінити потенційні екологічні ризики промислової розробки газонафтових родовищ у гірській місцевості нашого краю та обсяг і умови дольової участі суб’єктів цієї розробки у соціально-економічному розвитку місцевих гірських громад.

У результаті тривалої дискусії депутати крайового парламенту прийняли рішення надати Держгеонадрам України обґрунтовану відмову на зазначені подання у зв’язку з відсутністю відомостей щодо ділянки надр, які підлягають погодженню відповідно до п. 6 Порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 №594, відсутністю експертизи та оцінки розвіданих запасів корисних копалин в установленому порядку чи апробації прогнозних (перспективних) ресурсів корисних копалин та відсутністю оцінки впливу на довкілля, передбаченої ст. 15-1 Кодексу України «Про надра» та Законом України «Про оцінку впливу на довкілля».
  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми