Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

15.11.2018 20:15

Іван Мунтян подякував лікарям Кіцманської ЦРЛ за високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю |  Охорона здоров'я

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян сьогодні, 15 листопада, звертаючись до керівництва та медичного персоналу Кіцманської центральної районної лікарні, на зборах трудового колективу установи, що відбулися з нагоди відкриття після реконструкції відділення медицини невідкладних станів.

«Дякую вам за високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю, за те, що рятуєте кіцманчанам життя, відновлюєте їхнє здоров’я та незважаючи на всі труднощі вірите у краще майбутнє нашої держави. Впевнений, що нашим ворогам не вдасться здолати нас уже тому, що навіть у такі непрості часи ми не опускаємо руки і не лише боремося за свою незалежність, але й спільними зусиллями робимо усе можливе для покращення життя наших громадян. подіваюся, що сьогоднішня подія ознаменує цілу низку позитивних змін у Кіцманській центральній районній лікарні і вже у наступному році лікарі отримають нове медичне обладнання, а пацієнти – можливість перебувати на лікуванні у покращених умовах», – відзначив голова крайового парламенту Буковини.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми