Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

14.11.2018 20:25

Іван Мунтян: Уклінно дякую просвітянам Буковини за подвижницьку працю |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистих зборів, що відбулися сьогодні, 14 листопада, у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з нагоди 150-річчя від дня заснування Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

«Ось уже півтора століття просвітяни сумлінно працюють задля збереження та всебічного розвитку української мови й літератури, народних традицій та культури нашого народу. Гордий з того, що такі відомі в краї просвітяни як Світлана Масловська та Михайло Чорней є депутатами обласної ради. Завдяки цьому депутатський корпус добре знає про те, чим живе «Просвіта» Буковини, та завжди готовий допомогти у вирішенні тих чи інших питань. Уклінно дякую просвітянам Буковини за подвижницьку працю. Бажаю усім послідовникам Великого Кобзаря усіх земних гараздів та Божої ласки», – відзначив посадовець у своєму вітальному слові.

Відтак, за вагомий особистий внесок у розбудову незалежної України та з нагоди знаменного ювілею Іван Мунтян нагородив просвітян Дмитра Никифоряка, Марію Довгань та Богдана Мельничука Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», а їхніх побратимів та посестер з Чернівецького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка – Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми