Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

09.11.2018 16:24

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! |  Вітаємо!

Щиро вітаю всіх вас з професійним святом!


Присвятити себе, свою працю культурі, творчості можуть люди лише багаті душею і талантом. Тому український народ славиться не лише працею на рідній землі, але гарною піснею, запальним танцем, унікальними творами і виробами.

І прекрасними вони є не лише у виконанні професійних акторів, митців, майстрів, але й багаточисельної армії аматорських колективів. 
Заставнівщина має особливий колорит. Наш край — духовна скарбниця та благодатна нива для мистецької діяльності.

У середовищі працівників культури працюють люди, які найпалкіше люблять Україну, бережуть народні українські звичаї, розвивають їх і щедро діляться ними. 
Завдяки вам, могутні традиції поєднуються з новітніми поглядами, течіями, віддзеркаленням сучасності, створюючи таку культуру, яка зрозуміла молодому поколінню, звернена до майбуття та є конкурентноздатною не тільки на теренах нашої країни, а й далеко за її межами. Ви повертаєте із забуття, оберігаєте та розвиваєте народні звичаї та ремесла. Забезпечуєте пам’ять поколінь та створюєте сприятливі умови для формування цілісного культурного простору.

Від усієї душі дякую за сумлінне служіння благородній справі – збереження і розвитку української культури.

Зичу Вам міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя і нових творчих здобутків у благородній справі відродження, збереження і примноження духовних надбань нашого краю.

 

З повагою 
голова районної ради                                Сергій Капіцький

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми