Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

02.11.2018 14:12

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав соціальних працівників Буковини з професійним святом |  Соціальний захист

З прийдешнім професійним святом працівників соціальної сфери Чернівецької області привітав голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян сьогодні, 2 листопада.

«Добре знаю, якою непростою є ваша робота й що ви отримуєте врази меншу зарплату, аніж заслуговуєте. Водночас, знаю і те, що ніхто інший не в силах подужати цю роботу та відповідне навантаження. Адже саме соціальні працівники першими приходять на допомогу тим, хто її потребує найбільше та першими відчувають, як то кажуть, на собі усі плюси та мінуси державної соціальної політики», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистого зібрання. Посадовець також подякував усім соціальним працівникам Буковини за жертовну працю та за їх неоціненний внесок у спільну справу забезпечення стабільної життєдіяльності регіону.

Відтак Іван Мунтян нагородив заступника директора Департаменту соціального захисту населення Чернівецької Юрія Півня Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», у свою чергу кращих соціальних працівників краю відзначив Почесними грамотами та Подяками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми