Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

01.11.2018 14:37

Іван Мунтян: Буковинське віче продемонструвало щирі наміри буковинців мирним шляхом забезпечити реалізацію своїх невід’ємних прав і свобод |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

На цьому наголосив голова чернівецької обласної ради Іван Мунтян, сьогодні, 2 листопада, відкриваючи Міжнародну науково-практичну конференцію «Буковинське віче 3 листопада 1918 року: сто років від ідеї до реалізації», яка розпочала свою роботу на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

«Ця знаменна в історії нашого краю подія стала яскравим прикладом цивілізованого вирішення доленосних питань національного, територіального та політичного самовизначення. Так, Буковинське віче продемонструвало усій світовій спільноті щирі наміри українців Буковини мирним шляхом забезпечити реалізацію своїх невід’ємних громадянських та політичних прав і свобод. Нині, як і століття тому, український народ знову бореться за соборність та незалежність своєї держави та що у цій боротьбі нас підтримують країни Європейського Союзу та увесь цивілізований світ. Тож закликаю усіх берегти та примножувати національно-патріотичний спадок, який ми отримали від предків, а також гідно шанувати новітніх Героїв України», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до делегатів конференції.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми