Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.10.2018 15:28

Задля подальшого розвитку міжнародної та транскордонної співпраці |  Міжнародне співробітництво

Сьогодні, 22 жовтня 2018 року, в Чернівцях відбулась фінальна конференція Спільної операційної програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова». У цьому представницькому заході взяла участь та виступила з вітальним словом Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька.

Вона щиро подякувала ініціаторам, організаторам та учасникам цього Європейського інструменту сусідства та партнерства, який поєднав в собі 28 транскордонних проектів загальною вартістю понад 13 мільйонів євро у різноманітних сферах життєдіяльності наших територіальних громад, від імені керівника крайової представницької влади Івана Миколайовича Мунтяна, від депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто.

       «Переконана, що міцні, взаємовигідні звязки, встановлені між учасниками Спільної Операційної Програми, і надалі будуть слугувати шляхетній меті зміцнення дружби та співробітництва між нашими державами, народами та регіонами», - наголосила посадовець.

           Вона запевнила присутніх на конференції, що крайова представницька влада і надалі сприятиме розвиткові взаємовигідних міжнародних та міжрегіональних відносин, які наближають наш край та Україну загалом до європейських стандартів життя та суспільного розвитку. «Депутати обласної ради готові підставити плече у справі реалізації будь-яких перспективних проектів та програм регіонального розвитку і транскордонного співробітництва», - наголосила Інга Маковецька.

Фотосесія

Tеми