Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

09.10.2018 09:54

З нагоди Дня юриста |  День для святкування

     За дорученням керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна в урочистостях з нагоди Дня юриста, які відбулись у малій залі засідань обласної ради та облдержадміністрації, взяв участь та виступив начальник юридичного відділу виконавчого апарату Чернівецької обласної ради Степан Чернушка.

       «Встановлений 21 рік тому, День юриста став проявом поваги та шани з боку Української держави та суспільства до тої поважної місії, яку виконують правники у справі забезпечення належного юридичного супроводу усіх сфер життєдіяльності країни», - зазначив посадовець у вітальному слові.

       Він дав високу оцінку діяльності юридичних служб області щодо правового забезпечення стабільної життєдіяльності територіальних громад сіл, селищ та міст Чернівецької області.

       Керівник юридичного підрозділу крайового  парламенту висловив глибоку вдячність та повагу усім, хто присвятив своє життя високим ідеалам захисту конституційної законності та правопорядку та забезпечує практичну реалізацію невідємних прав та свобод людини та громадянина. Він побажав усім присутнім на урочистому дійстві та юридичному загалу області міцного здоровя, щастя, сімейного затишку та достатку, цілющого Божого благословення, наснаги та успіхів у справі  благородного служіння закону, буковинській громаді та українському народові.

Фотосесія

Tеми