Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

05.10.2018 18:45

Многая літа крайовій письменницькій спільноті! |  Поважний ювілей

Письменницьку спільноту нашого краю, яка сьогодні, 5 жовтня, відзначила 60-річний ювілей від дня створення Чернівецької обласної організації Національної спілки письменників України, вшанував голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян.

«Чернівецька область подарувала Україні та світу цілу плеяду видатних письменників, поетів та літераторів, які зробили значний внесок у розвиток культури та літератури багатьох народів, представники яких проживають у нас на Буковині. Розумію, що нині державна підтримка письменництва не така, на яку заслуговують буковинські літератори, але я вірю, що скрутні часи минуть, закінчиться війна й ми зможемо спрямувати на розвиток літератури і книгодрукування усі необхідні ресурси», – відзначив посадовець звертаючись до учасників урочистих зборів.

Відтак Іван Мунтян нагородив улюблених поетів багатьох буковинців Василя Місевича і Василя Васкана Почесними грамотами Чернівецької обласної ради, а знаного письменника та літературознавця Віктора Косяченка – Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми