Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

03.10.2018 10:11

Рятувальники розповідають громадянам як уникнути пожеж  |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

Рятувальники Хотинщини проводять інформаційно-роз’яснювальні рейди серед мешканців Хотинського району. В ході бесід з громадянами працівники Служби порятунку відвідали помешкання та поспілкувалися із краянами на вулицях населених пунктів, аби вкотре наголосити людям на важливості та необхідності дотримання правил безпеки у побуті.

Зважаючи на те, що наступила холодна пора року, різко знизилась температура повітря, а незабаром ще й розпочнеться опалювальний сезон, під час спілкування з місцевими жителями рятувальники нагадали громадянам про важливість правильної експлуатації електрообігрівальних приладів. Рятувальники вказали, що електроприлади не потрібно залишати без нагляду, не можна розміщувати їх поблизу легкозаймистих речей, а ввімкнення великої кількості електроприладів чи обігрівачів одночасно може становити небезпеку, адже через перевантаження електромережі є ризик короткого замкнення у будинку.

Також  вогнеборці проінформували мешканців про інші причини, які найчастіше призводять до виникнення пожеж у житловому секторі – необережне поводження з вогнем, дитячі пустощі з сірниками, необережність під час паління, неправильна експлуатація газових установок тощо. Фахівці вказали, як не допустити виникнення вогню за таких умов та уникнути пожежі в домі.

Для кращого запам’ятовування згаданих правил працівники Управління вручили людям листівки на протипожежну тематику.

  • Автор:Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми