Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

01.10.2018 10:10

На традиційному обласному сільськогосподарському ярмарку «Буковинська осінь»  |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь у церемонії урочистого відкриття щорічного обласного агропромислового ярмарку «Буковинська осінь-2018». На велелюдному дійстві, яке відбулося останнього дня вересня на території комплексу «Буковинська троя», що в с.Реваківці Кіцманського району, була представлена сільськогосподарська продукція агропромислових підприємств та селянських фермерських господарств усіх районів області.

       Перший заступник керівника крайового парламенту тепло привітала організаторів, численних учасників та гостей ярмарку від імені Голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна та колег-депутатів.  «Минали часи, змінювались стандарти та технології, але продукти харчування, зібрані та перероблені нашими вправними трудівниками, в усі часи користувались і користуються нині незмінним попитом як на вітчизняних ринках, та і далеко за межами нашої держави», - наголосила у своєму вітальному слові Інга Маковецька.

       Посадовець щиро подякувала аграріям Чернівецької області за вагомий внесок у спільну справу забезпечення поступального розвитку нашого краю та побажала усім причетним до цього яскравого осіннього дійства міцного здоровя, цілющої Божої ласки, земних гараздів і статків, поваги та вдячності від споживачів смачної та поживного сільськогосподарської продукції.

Фотосесія

Tеми