Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

01.10.2018 12:43

Шановні бібліотекарі Заставнівщини! |  Вітаємо!

    Щиро вітаємо зі  Всеукраїнським днем бібліотек! Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, це шана подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням. 

      Сьогодні книгозбірні – це ті заклади, що роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства. І справжніми помічниками, порадниками на шляху до вершин знань та мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Скромні, віддані своїй професії вони спонукають кожного з нас полюбити книгу, яка в свою чергу, ще змалечку вчить всьому доброму і вічному. Бібліотекарі - допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу, адже нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, що поєднують читачів за різними віковими категоріями, інтересами та вподобаннями.

    Бажаємо Вам, шановні працівники бібліотек, а також усім читачам хто любить та шанує книгу, доброго здоров’я, миру, благополуччя, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок!

     

 

З повагою,

Голова Заставнівської

районної ради                                                                     Сергій Капіцький

 
  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми