Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

27.09.2018 16:21

До Дня туризму в Україні |  День для святкування

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь та виступила з вітальним словом на урочистостях з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, які відбулися сьогодні, 27 вересня 2018 року на відкритому майданчику Центрального парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка у Чернівцях. Вона щиро та сердечно привітала з нагоди подвійного свята присутніх представників області, керівників та співробітників туристичних агенцій та фірм, науковців та студентів, які предметно займаються питаннями розвитку туризму в Чернівецькій області та в Україні загалом.

Посадовець дала високу оцінку перспективам туристично-рекреаційної справи на теренах Північної Буковини та північної Бесарабії. Вона відзначила, що туризм на теренах Чернівецької області інтенсивно розвивається, незважаючи на фінансову скруту, архаїчну інфраструктуру та недосконалу дорожньо-транспортну мережу.

«Завдяки ентузіазму численних професіоналів та аматорів туристичної справи, цілеспрямованим зусиллям влади та громади області, спрямованим на розвиток та пропаганду чи не усіх різновидів туризму чисельність прихильників цього виду спорту та активного відпочинку в нашому краї неухильно зростає.

Користуючись врочистою нагодою, хочу від імені керівника крайової представницької влади Івана Миколайовича Мунтяна, від депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто привітати усіх вас, а разом з вами – усіх прихильників туризму з нагоди  спільного свята – Всесвітнього дня туризму, встановленого майже чотири десятиліття тому, в далекому 1979 році, та Дня туризму в Україні, встановленого рівно 20 років тому Указом Президента України», - проголосила Інга Маковецька.

Перший заступник керівника крайового парламенту вручила почесні відзнаки обласної ради групі кращих представників туристського загалу Буковини.

Tеми