Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

27.09.2018 10:47

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів району! |  Вітаємо!

      Вітаю Вас з молодим загальнонаціональним святом – Днем дошкілля. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період  тому, що саме з трьох до шести років життя у дитини формується особистість і закладаються основи здоров’я.

      Професія вихователя, як і всіх працівників дошкільних установ вимагає самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

      Бути вихователем - високе покликання.  Від професіоналізму, мудрості  та уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить її майбутнє. Адже фундамент який закладається  з  дитинства   служить опорою та основою,  і не дарма дитячий садок для малюків вважається  першою школою життя.

      Упевнений, що саме ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день проведений в  ДНЗ району для наших дітей на незабутні радісні миті дитинства!
      Тож нехай доля сторицею віддячує за невтомну працю незмінною прихильністю. Від усього серця хочу побажати також міцного здоров’я, щастя, натхнення, любові, здійснення мрій та сподівань.

 

З повагою,

Голова Заставнівської

районної ради                                                                     Сергій Капіцький

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми