Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

25.09.2018 17:09

Іван Мунтян: До питання будівництва та реконструкції закладів освіти в області потрібно підходити з розумом |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян під час сьогоднішнього засідання колегії Чернівецької обласної державної адміністрації, на якому було, зокрема, заслухано інформацію директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Оксани Палійчук про готовність закладів освіти області до нового  2018-2019 навчального року.

Так, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян звернув увагу Оксани Палійчук на необхідність розробки комплексної стратегії будівництва в області нових чи реконструкції діючих закладів дошкільної освіти та загальноосвітніх закладів.

«Непродуманий підхід до вирішення цього питання призводить до сумних наслідків. Виходить, що у населених пунктах, де народжуваність б’є всі рекорди, нам бракує місць у садочках, а школярі навчаються у дві-три зміни. Натомість у населених пунктах, куди ми залучаємо чималі кошти з бюджетів усіх рівнів та будуємо нові заклади освіти, наповнюючи їх усім необхідним, потім не можемо набрати достатню для повноцінного функціонування цих закладів освіти кількість дітей. Така ситуація є неприпустимою та потребує виправлення», – наголосив посадовець.

Також Іван Мунтян звернувся до головної освітянки Буковини з проханням коректніше подавати проекти рішень для розгляду на пленарних засіданнях сесій обласної ради, враховуючи необхідність належного обґрунтовування невідкладності розгляду цих проектів рішень та проведення консультацій з головами відповідних постійних комісій обласної ради.

«Розумію, що є невідкладні випадки, але по-перше, невідкладність потрібно належно обґрунтувати, а по-друге, у таких випадках керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації як правило намагаються поспілкуватися бодай з головами профільних комісій, аби поінформувати їх про наявність того чи іншого проекту рішення та залучитись їх підтримкою», – відзначив голова крайового парламенту Буковини.

Учасники засідання також заслухали інформацію директора Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації Віктора Подорожного про підсумки соціально-економічного розвитку Чернівецької області за перше півріччя 2018 року та інформацію військового комісара Чернівецького обласного військового комісаріату Віталія Чурая, який доповів про стан призову на строкову військову службу в області.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми