Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

24.09.2018 14:41

Чернівецьку область відвідав Перший заступник Голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг. |  Міжнародне співробітництво

Сьогодні, 24 вересня 2018 року, відбулась зустріч керівництва Чернівецької області з Першим заступником Голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ паном Олександром Хугом, який у жовтні поточного року залишає свою посаду в Україні.  

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька висловила глибоку вдячність високопосадовцю СММ ОБСЄ в Україні за багаторічну плідну працю,  спрямовану на відновлення миру та спокою на тимчасово окупованих територіях Сходу України, успішне впровадження європейських норм та стандартів життя. Від імені керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна, від депутатського корпусу та від себе особисто вона побажала пану Александру Хугу  нових успіхів у високопрофесійній діяльності на благо народів Європи.

Інга Маковецька та голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук поінформували високого гостя та його колег щодо реалій соціально-економічного, громадсько-політичного, культурного та духовного життя Чернівецької області, зупинились на особливостях реалізації на теренах нашого краю державної етнонаціональної та гуманітарної політики.

 Перший заступник Голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ пан Олександр Хуг висловив глибоке задоволення взаємодією СММ ОБСЄ в Україні з державними структурами та неурядовими організаціями, подякував буковинцям за розуміння та гостинний прийом. Він висловив переконання, що незабаром знову відвідає Чернівецьку область з метою більш глибокого ознайомлення з минувшиною та сьогоденням нашого багатомовного, полікультурного краю.   

Фотосесія

Tеми