Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

21.09.2018 20:45

Іван Мунтян: ПП «Артон» є гарним прикладом успішності для сучасного покоління українських інженерів та підприємців |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до делегатів      конференції, що відбулася сьогодні, 21 вересня, на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з нагоди 20-річчя від заснування приватного підприємства «Артон».

«Буковина направду пишається вашим підприємством, адже за двадцять років «Артон» не тільки збільшив потужності та вийшов на нові ринки збуту, але й зберіг безцінні кадри та значно розширив асортимент продукції. Що й казати: ваші вироби сертифіковані у багатьох країнах Європи й успішно конкурують на ринку з продукцією провідних іноземних фірм. Більше того, кількості зареєстрованих вами патентів та винаходів може позаздрити будь-який столичний науково-виробничий центр. Вважаю, що значна заслуга у цьому належить Ігорю Захаровичу Мисевичу, а саме підприємство може слугувати гарним прикладом успішності для сучасного покоління українських інженерів та підприємців», – відзначив Іван Мунтян, вітаючи керівництво і трудовий колектив підприємства з 20-річним ювілеєм.

Відтак за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток нашого краю, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм керівник представницької влади краю нагородив засновника і генерального директора підприємства Ігоря Мисевича Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», а найкращим працівникам ПП «Артон» та його іноземним партнерам вручив Почесні грамоти та Подяки Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми