Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

10.09.2018 16:45

Черешському будинку-інтернату – 60 років! |  Соціальний захист

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь та виступила на урочистостях з нагоди 60-річчя Черешського психоневрологічного інтернату, що на  Сторожинеччині. У цьому обласному комунальному закладі наразі мешкають, отримують належний догляд та необхідне лікування 155 осіб, у тому числі 30 важкохворих, які потребують постійного піклування.

Завдяки спільним зусиллям крайової та районної влади, керівництва та трудового колективу цієї установи, а також дієвій допомозі благодійників та меценатів для підопічних будинку-інтернату створені належні умови щодо організації їх проживання, харчування, лікування, побуту, відпочинку та дозвілля.   

Інга Маковецька дала високу оцінку фаховій, самовідданій праці керівництва, медичного та обслуговуючого персоналу будинку-інтернату. Від імені керівника крайової представницької влади Івана Миколайовича Мунтяна, від депутатського корпусу обласної ради вона подякувала працівникам цього соціального закладу за професіоналізм та витримку, за доброту та чуйність до стражденних, які найбільше потребують людської уваги, турботи та піклування.

Посадовець запевнила усіх присутніх на урочистому дійстві, що підопічні будинку-інтернату і надалі отримуватимуть належні їм якісні медичні та соціальні послуги у повному обсязі. Вона вручила Подяку Голови Чернівецької обласної ради трудовому колективу будинку-інтернату та цінний подарунок для задоволення духовних потреб підопічних цього закладу.

Tеми