Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

24.08.2018 17:45

У столиці Буковини відбулись пам’ятні та святкові заходи до Дня незалежності України |  Зі святом!

Сьогодні, 24 серпня, у день, коли весь український народ разом з усіма українцями в світі відзначає 27-у річницю незалежності України, у місті Чернівцях відбулась низка святкових та пам’ятних заходів, участь у яких взяли представники влади, духовенства та громади краю.

Так, голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян долучився до вшанування борців за незалежність нашої держави, які віддали свої життя за вільну, соборну та незалежну Україну, поклавши квіти до пам’ятника воїнам Буковинського куреня. Відтак, пройшовши урочистою ходою до Центральної площі столиці нашого краю, посадовець вшанував подвиги новітніх оборонців української державності – військовослужбовців, що загинули, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України під час бойових дій в антитерористичній операції.

Іван Мунтян також поклав квіти до пам’ятника співця та провісника української незалежності – Тасара Григоровича Шевченка, а опісля – помолився разом з учасниками урочистого зібрання за відновлення миру на всій території нашої Батьківщини, за наших доблесних захисників, за процвітання та добробут України та українського народу.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми