Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.08.2018 08:29

Привітання заступника голови районної ради з Днем Прапора та Днем незалежності України! |  День для святкування

Шановні жителі Хотинщини!

Щиро вітаю Вас з Днем Прапора та Днем незалежності України!

Кожного року 23 серпня український народ святкує День Державного Прапору України. Цей день нерозривно пов’язаний із святом – Днем Незалежності, Днем суверенітету України. У цьому поєднанні ми відчуваємо органічний зв’язок між державою, її символами та українським народом.

24 серпня 27 років тому народилася нова молода держава, ім'я якій Україна. Український народ став не просто свідком, а й творцем цієї значимої історичної події.

З нагоди цих знаменних свят нашої держави, від імені районної ради, себе особисто прийміть найсердечніші вітання.

Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та по при все, наші співвітчизники віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління - наші сучасники, у 1991 році вибороли її.

І саме нам випала честь втілити в життя виплекану багатьма поколіннями українців державну незалежність. Сьогодні ніхто не нестиме за нас величезний тягар турбот, зусиль та пошуків єдино вірного шляху до добробуту і процвітання нації. Долею і покликанням нашого покоління стала висока мета: повернути з історичного небуття і відродити велич та міць Української держави, пробудити від вікового сну світлий геній українського народу, забезпечити матеріальні, культурні й духовні передумови щасливого і заможного життя наших дітей, онуків та правнуків.

День Незалежності України – особливе свято для кожного з нас, незалежно від віросповідань і політичних поглядів.

На жаль, уже третій рік цей день має гіркий присмак втрат. Сотням кращих синів Хотинщини доводиться зі зброєю в руках захищати незалежність та територіальну цілісність нашої Батьківщини, вісім з яких героїчно загинули в цій боротьбі.

Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю про загиблих і поділяємо скорботу з їхніми рідними та близькими.

 

На передодні 27 річниці Незалежності України, в День Державного Прапору України, дозвольте ще раз щиро і сердечно привітати Вас з величними національними святами, побажати усім мешканцям і гостям району миру, чистого неба над головою, великого особистого щастя і родинного затишку, успіхів, наснаги, вагомих здобутків у щоденній праці задля зміцнення добробуту ваших сімей, в ім'я забезпечення гідного рівня життя нинішнього і прийдешнього поколінь українського народу.

Із святами вас, дорогі земляки!

 

Слава Україні!

Tеми