Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

06.08.2018 11:29

У КЕРСТЕНЦЯХ ЗГОРІВ МІКРОАВТОБУС |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

 06 серпня 2018 року, близько другої години ночі до 7 державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу в автомобілі, який знаходився на території приватного домогосподарства. На місце події одразу було направлено черговий караул. За лічені секунди вогонь охопив весь автомобіль, який знаходився поруч з будинком, тому існувала загроза перекидання вогню на будівлю. Пожежу ліквідували, однак автомобіль від знищення врятувати не вдалось. Під час пожежі ніхто не постраждав. Причина пожежі встановлюється.

Від початку року це вже четвертий випадок займання автомобілів. Варто зазначити, що авто майже повністю згорає приблизно за 3-5 хвилин. Тому у випадку пожежі, до приїзду пожежників, варто спробувати побороти стихію самостійно. Лише так ви зможете зберегти свій автомобіль частково неушкодженим. 5-літровий вуглекислотний або порошковий вогнегасник повинен бути в кожному транспортному засобі й знаходитися в доступному місці.

Пам’ятайте, що дотримання правил пожежної безпеки, регулярний техогляд та належна підготовка до екстрених ситуацій допоможе уникнути пожежі на транспорті, а у разі потреби діяти швидко та впевнено.
  • Джерело: Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми