Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

04.07.2018 16:01

Шановні поліцейські! Вітаємо вас з Днем Національної поліції України!  |  Вітаємо!

Важкі поліцейські будні вимагають від кожного працівника Застанівського РВ національної поліції України в Чернівецькій області - високого професіоналізму та зразкової дисципліни, адже це  відвідальне й благородне завдання

– служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.
         
Тож прийміть щиру подяку за Вашу службу – таку непросту, напружену і таку необхідну, за Ваше прагнення зробити все можливе, щоб ми жили за законами цивілізованого світу.
Особливі слова подяки і вдячності висловлюємо ветеранам правоохоронних органів, які роблять величезний внесок у виховання молодих співробітників і щедро діляться своїми професійними знаннями та багатим життєвим досвідом.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай Ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону. Щастя, миру й добробуту Вам, Вашим рідним та близьким!

 

З повагою

Голова Заставнівської районної ради                                     Сергій Капіцький

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми