Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

03.07.2018 15:54

Іван Мунтян: Буковинські поліцейські здобули повагу та виправдали довіру громади |  Зі святом!

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян, вітаючи з Днем Національної поліції України керівництво та особовий склад Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області під час урочистостей, що відбулися з нагоди свята на Соборній площі обласного центру сьогодні, 3 липня.

«Три роки тому в Києві на Софійській площі прийняли присягу перші поліцейські незалежної України. За час, що минув від того пам’ятного дня, буковинські поліцейські здобули повагу та виправдали довіру громади. Відповідно змінилася на краще й суспільна думка про поліцію та поліцейських, які довели свою готовність виконувати покладені на них завдання щодо захисту законності, громадського порядку, миру та спокою на вулицях міст, селищ та сіл нашого краю. Дякує усім поліцейським Буковини за службу. Бажаю міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та добробуту, Божих благословінь та кар’єрного зростання», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак кращих правоохоронців керівник представницької влади краю нагородив Почесними грамотами та годинниками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми