Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

03.07.2018 14:51

Діти отруїлися медикаментами |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

2 липня до реанімаційного відділення Хотинської ЦРЛ госпіталізовано 3 дітей села Клішківці з попереднім діагнозом – отруєння медикаментами. Як з’ясувалось, дітлахи наковтались пігулок, які залишили у доступному місці. Стан потерпілих, на момент госпіталізації, середньої важкості.

Зважаючи на обставити надзвичайної події рятувальники нагадують батькам про важливість бесід з дітьми щодо їх безпечної поведінки. Малечі треба нагадати основні правила безпеки, можливо, навіть у формі гри змоделювати певну загрозливу ситуацію і «погратися» з дитиною, що вона буде робити, щоб уникнути небезпеки.

Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, побутовою хімією, медикаментами, тощо. Знайдіть декілька хвилин на розмову з дітьми про елементарні правила безпеки під час перебування вдома.

Служба порятунку нагадує: дотримання основних правил безпечної поведінки допоможе уникнути неприємностей та дозволить гарно провести вільний час. Тому, батьки, вкотре нагадайте дітям ці правила та подбайте про безпечний відпочинок Вашої малечі!

  • Джерело: Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми