Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

28.06.2018 08:35

З нагоди Дня Конституції України |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь і виступила на урочистих зборах з нагоди Дня Конституції України, які відбулись в Управлінні ДСНС України в Чернівецькій області. Вона щиросердно привітала особовий склад УДСНС, ветеранів служби з нагоди величного національного свята від імені керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна, від депутатського корпусу Чернівецької обласної ради та від себе особисто.

«Історичне та міжнародне значення факту прийняття Основ­ного Закону України важко переоцінити. Конституція стала надій­ним фундаментом для подальшої розбудови держави, усіх її інститутів, вперше в історії нашої країни законодавчо визнала людину, її життя, честь та гідність, недотор­кан­ність і без­пеку най­ви­щою соціальною цінністю», - наголосила посадовець у вітальному слові.

«Як громадянка незалежної Української держави і   патріотка України, я свідома того, що свято Конституції – це не тільки день вшанування наших здобутків та демократичних свобод. На мою думку, День Конституції – це ще й вагомий привід замислитись над глибинною сутністю наших громадянських обов’язків, також визначених Основним Законом. Без цього просто неможливо просуватися вперед шляхом суспільного прогресу та громадянської злагоди», -наголосила Інга Маковецька.

Перший заступник керівника крайового парламенту вручила почесні відзнаки Чернівецької обласної ради кращим співробітникам УДСНС в Чернівецькій області.

Фотосесія

Tеми