Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

27.06.2018 18:17

У столиці Буковини відбулись урочистості до Дня Конституції України |  Вітаємо!

Участь в урочистих заходах, що відбулися у м. Чернівцях сьогодні, 27 червня, з нагоди одного з найбільших державних свят взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Разом із представниками влади, громади та духовенства голова крайового парламенту Буковини поклав квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку на Центральній площі та привітав з прийдешнім святом учасників урочистих зборів у Чернівецькій обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка.

«Завтра минає двадцять два роки від того пам’ятного дня, коли Верховна Рада прийняла Конституцію України. Тоді наш Основний Закон був визнаний фахівцями з конституційного права одним з найбільш досконалих документів такого рангу. І це не дивно, адже впродовж століть кращі представники української нації створювали надійний фундамент для Конституції незалежної України. Разом з тим, сьогодні Конституція України потребує внесення змін, автором яких повинен стати весь український народ, який є єдиним джерелом влади у нашій державі», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак керівник представницької влади регіону вручив дружині Володимира Анадимба і матері Владислава Трепка – учасникам бойових дій в антитерористичній операції, які загинули на Сході України, Почесні відзнаки Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною». Такими ж відзнаками за багаторічне сумлінне служіння та значний особистий внесок в утвердження ідеалів духовності на теренах нашого краю Іван Мунтян нагородив Митрополита Чернівецького і Буковинського Данила та Архієпископа Чернівецького і Кіцманського Онуфрія Української Православної Церкви Київського Патріархату. Кращих буковинських військовослужбовців посадовець відзначив Почесними грамотами та годинниками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми