Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

07.06.2018 14:13

Кращі медичні сестри області змагалися у професійній майстерності та самодіяльній творчості |  Охорона здоров'я

Сьогодні, 7 червня 2018 року, в палаці «Академічний» обласного центру відбулась церемонія урочистого відкриття вісімнадцятого обласного конкурсу «Краща сестра медична області»! З вітальним словом до організаторів, учасниць та гостей цього традиційного змагання звернувся заступник Голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук. Посадовець тепло привітав присутніх від імені керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна, від депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто.

«Сучасна медична сестра повинна мати не тільки ґрунтовні знання та високі моральні чесноти, але бути всебічно розвиненою людиною, творчою людиною, справжньою особистістю, якій до снаги дати гідну відповідь на будь-які виклики сьогодення», - наголосив Віталій Мельничук.

«З приємністю відзначаю, що традиційний конкурс медсестринської майстерності щороку переконливо доводить медичному загалу нашого краю та Буковинській громаді, що життя та здоровя наших хворих та немічних краян – в надійних та вправних руках!», - сказав на завершення свого вітального слова заступник Голови обласної ради.

 

Фотосесія

Tеми