Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

05.06.2018 14:40

Задля збереження природних багатств Буковини |  Екологія

Еколого-просвітницький центр охорони біорізноманіття відкрито сьогодні, 5 червня, на базі ботанічного саду Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Участь в урочистому відкритті центру взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Реалії сьогодення вимагають від усіх нас дбайливого ставлення до природного оточуючого середовища. Сприяти цьому покликана мережа екологічних просвітницьких центрів, які є у багатьох цивілізованих країнах світу. Впевнений, що висококваліфікований колектив кафедри ботаніки, лісового та садово-паркового господарства Чернівецького національного університету докладе усіх необхідних зусиль для формування у підростаючого покоління буковинців шанобливого ставлення до рослинного і тваринного світу нашого краю», – наголосив посадовець, звертаючись до присутніх.

Також керівник представницької влади краю відзначив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради кращих працівників кафедри ботаніки, лісового та садово-паркового господарства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, які долучилися до створення центру.

Відтак Іван Мунтян ознайомився з фондами гербарію та взяв участь у короткій екскурсії територією ботанічного саду.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми