Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новини

05.06.2018 12:41

З нагоди Всесвітнього дня охорони довкілля |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Заступник Голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь та виступив на урочистостях з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, які відбулись в екологічній інспекції Чернівецької області. Він привітав співробітників обласної екоінспекції з цим міжнародним святом, яке відзначається щороку 5 червня згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 15 грудня 1972 року, від імені керівника крайового парламенту Івана Мунтяна, від депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто.

«Крайова представницька влада високо цінує ваш внесок у справу неухильного дотримання чинного природоохоронного законодавства України на території Чернівецької області», - зауважив посадовець у своєму вітальному слові.

«Від вашого професіоналізму, сумління та принциповості багато в чому залежать нормальні умови стабільного та безпечного розвитку територіальних громад сіл, селищ та міст Чернівецької області», - наголосив Віталій Мельничук, звертаючись до колективу Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області.

Заступник Голови Чернівецької обласної ради вручив почесні відзнаки крайової представницької влади групі кращих співробітників обласної екологічної інспекції.

Фотосесія

Tеми