Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

04.06.2018 16:12

Нові можливості для розвитку громад |  Енергозбереження

Сьогодні, 4 червня, у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулася протокольна зустріч із координатором сектору енергоефективності Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ паном Джорджем Крістодореску та генеральним директором Директорату енергоефективності Мінрегіонбуду України Дмитром Петруніним, участь у якій взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Сторонами обговорено питання генерування теплової та електричної енергії на регіональному рівні в контексті процесу децентралізації, використання альтернативних відновних джерел енергії, дотримання стандартів екологічної безпеки, новітні шляхи вирішення проблеми утилізації твердих побутових відходів, а також питання тарифоутворення.

Відтак, голова крайового парламенту Буковини привітав організаторів, гостей та учасників інформаційного семінару «Реформи в сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громад».

«Буковина має певні здобутки у сфері енергоефективності, в тому числі завдяки співпраці із Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ. Так, у результаті реалізації низки мікропроектів, жителі у сільських, селищних та міських громадах нашого краю змогли переконалися у ефективності енергозберігаючих технологій, а також у дієвості фінансових механізмів, завдяки яким ці технології стають доступнішими. Прикметно, що практика запровадження енергозберігаючих технологій є особливо актуальною для новостворених об’єднаних територіальних громад, які нині мають можливість спрямовувати належні їм фінансові ресурси на підвищення рівня енергоефективності з тим, щоби з часом використати заощаджені завдяки енергозбереженню кошти на свій розвиток», – відзначив Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми