Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

01.06.2018 18:12

Іван Мунтян привітав юних учасників 10-го ювілейного благодійного фестивалю «Буковинська мрія» з Міжнародним днем захисту дітей |  Святкові заходи

Юних учасників 10-го ювілейного Всеукраїнського благодійного фестивалю «Буковинська мрія», організованого на території ГТК «Мигово», що на Вижниччині, за підтримки благодійного фонду «Я майбутнє України» для діток-сиріт та діток, позбавлених батьківського піклування, привітав з Міжнародним днем захисту дітей голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян сьогодні, 1 червня.

«Дорогі діти! Від щирого серця вітаю вас з нагоди сьогоднішнього свята – Міжнародного дня захисту дітей! Втім це не єдиний привід для святкування: сьогодні у нас з вами ювілей – вдесяте фестиваль «Буковинська Мрія» збирає тут у Миговому юних мрійників з усієї України. Хотів би особливо подякувати за це засновниці цієї чудової благодійної ініціативи – пані Марти Левченко. Також хочу подякувати численним спонсорам фестивалю, які щороку долучаються до втілення у життя ваших мрій. Радий, що з кожним роком таких благодійників стає все більше і більше. Переконаний, що добра справа, яку робить Марта Левченко зі своєю командою однодумців, робить наш світ кращим. Вірю, що «Буковинська мрія» стане для усіх вас тим промінчиком світла, який розвіє туман життєвих негараздів та дасть надію на краще майбутнє», – відзначив посадовець, звертаючись до юних учасників фестивалю та його організаторів.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми