Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

27.05.2018 17:50

На етнодуховному фестивалі «Обнова-фест» - 2018 |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Заступник Голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у церемонії врочистого відкриття традиційного етнодуховного фестивалю «Обнова-фест», що відбувся 27 травня 2018 року на території Музею народної архітектури та побуту під відкритим небом. «Далекого 2008 року «Обнову-фест» було започатковано, як український етнокультурний та музичний форум, покликаний сприяти формування у сучасного юнацтва та молоді патріотичних настроїв, сучасного світогляду, почуття поваги до української історії та культури», - зазначив у своєму виступі заступник керівника крайової представницької влади.

       «Сповнений артистизму, глибокого національного змісту, «Обнова-фест» давно став подією всеукраїнського значення, яку довго та ретельно готують, з нетерпінням очікують та радо зустрічають», - наголосив у своєму вітальному слові посадовець.

       Віталій Мельничук запевнив організаторів, учасників та численних прихильників фестивалю, що Чернівецька обласна рада, як один із співзасновників фестивалю, і надалі робитиме все для піднесення популярності «Обнови-фест», збереження та примноження етнокультурних традицій українського народу та Буковинської громади.

Фотосесія

Tеми