Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

25.05.2018 15:05

Іван Мунтян: Сьогодні ви робите свій перший крок у самостійне доросле життя |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян, вітаючи зі святом останнього дзвоника випускників Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1, розташованого на вул. В.Аксенина у м. Чернівцях.

«Сьогоднішнє свято – це ваш перший крок у доросле та самостійне життя. Попереду на вас чекають нові вершини та нові досягнення. Бажаю вам міцного здоров’я, усіх земних гараздів та Божого благословення, а також самореалізації у житті», – відзначив посадовець.

Користуючись святковою нагодою, Іван Мунтян також подякував педагогічному колективу та усім працівникам центру за те, що присвятили своє життя такій благородній справі, а благодійникам та представникам батьківського активу – за те, що у такий непростий час знаходять можливості допомагати освітньому закладу.

«Зі свого боку хочу запевнити, що крайова представницька влада й надалі робитиме усе можливе для того, аби забезпечити центр усім необхідним та покращити умови навчання й реабілітації юних буковинців з особливими потребами», – додав керівник представницької влади краю.

Кращих працівників обласного навчально-реабілітаційного центру №1 Іван Мунтян відзначив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради, а його вихованцям передав футбольні м’ячі для активного відпочинку під час літнього таборування.

Відтак, голова Чернівецької обласної ради ознайомився з роботою установи та рівнем її матеріально-технічного забезпечення.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми