Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.05.2018 15:56

На пленарному засіданні 22-ї сесії Чернівецької обласної ради |  Засідання сесії обласної ради

Сьогодні, 23 травня, під головуванням керівника представницької влади краю Івана Мунтяна відбулось пленарне засідання 22-ї позачергової сесії Чернівецької обласної ради VII скликання. Так, депутати внесли необхідні зміни до обласного бюджету на 2018 рік та до регіональних комплексних програм, зокрема, тих, що стосуються питань соціального захисту малозабезпечених громадян та покращення стану обслуговування населення установами Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Також народні обранці заслухали інформацію про виконання обласного бюджету за 2017 рік, ознайомились із станом виконання низки регіональних комплексних програм, зокрема з питань організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення соціальної підтримки учасників АТО та членів їх родин, надання соціальної підтримки сім’ям, дітям та молоді, інших нагальних проблем життєдіяльності Чернівецької області.

Депутати крайового парламенту висловили стурбованість станом організації процесу усиновлення дітей-сиріт та позбавлених батьківської опіки на території Чернівецької області. З метою з’ясування ситуації, що склалася довкола цього резонансного питання, та напрацювання відповідних рекомендацій створено робочу депутатську групу.

Учасники пленарного засідання 22-ї сесії Чернівецької обласної ради підтримали низку звернень до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, схвалили та спрямували за належністю депутатські запити з актуальних проблем життєдіяльності територіальних громад Чернівецької області, розглянули ряд інших важливих питань порядку денного.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми