Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

19.05.2018 14:51

Іван Мунтян: Чернівецька область – це мініатюрна модель об’єднаної Європи |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян на засіданні круглого столу «Полікультурна Буковина: сучасні виклики та історичний досвід», що відбувся до Дня Європи в Україні сьогодні, 19 травня.

«В силу багатьох історичних та геополітичних обставин багатомовна Чернівецька область сьогодні – це мініатюрна модель об’єднаної Європи, де мирно співіснують та гармонійно розвиваються українська, румунська, польська, німецька, єврейська, вірменська, російська та інші національні громади, представники яких до всього є вірянами різних релігійних конфесій. Одним із яскравих прикладів славнозвісної буковинської чи то європейської толерантності може слугувати Чернівецька обласна рада, до складу якої увійшли представники десяти політичних сил. Мабуть деінде ця обставина зіграла би не на користь роботи крайового парламенту, але лише не в нас на Буковині. Адже тут депутати, відкинувши усі політичні суперечності, об’єднали свої зусилля для того, щоб разом працювати на громаду краю задля підвищення рівня добробуту буковинців. Тому на мою думку, наша область може бути своєрідним орієнтиром для решти регіонів України на шляху до об’єднаної Європи. Уже навіть тому, що абсолютна більшість наших іноземних партнерів, які з візитами відвідують Буковину, їдуть від нас переконаними у тому, що українці є європейцями, а Україна – це Європа», – відзначив керівник представницької влади краю, звертаючись до присутніх.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми