Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

08.05.2018 15:07

Іван Мунтян: Український народ зробив вагомий внесок у перемогу над нацизмом |  До Дня пам'яті і примирення

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради сьогодні, 8 травня, у День пам’яті та примирення, звертаючись до учасників урочистого зібрання, що прийшли вшанувати пам’ять всіх учасників Другої світової війни до пам’ятника воякам Буковинського куреня.

«Український народ зробив вагомий внесок у перемогу над нацистською Німеччиною та її союзниками, заплативши за це десятками мільйонів життів своїх синів та доньок. Саме тому на пошану та повагу заслуговують усі борці з нацизмом, незалежно від того, під якими прапорами вони змагалися і яку ідею сповідували. Дякую усім учасникам Другої світової війни та національних визвольних змагань за те, що 73 роки тому ціною власного здоров’я та життя захистили наш народ від ворожої навали», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак, на Алеї слави центрального кладовища м. Чернівців голова крайового парламенту Буковини вшанував пам’ять новітніх оборонців Батьківщини – буковинських військовослужбовців, які віддали свої життя за незалежність і територіальну цілісність України, стримуючи російську військову агресію на Сході нашої держави.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми