Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

04.05.2018 12:07

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян поспілкувався з пацієнтами госпіталю для інвалідів війни |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Сьогодні, 4 травня, керівник представницької влади краю Іван Мунтян відвідав Чернівецький обласний госпіталь для інвалідів війни, де зустрівся та поспілкувався з ветеранами війни та учасниками бойових дій, а також членами їх родин, що мають відповідний статус, які проходять стаціонарне лікування в медичному закладі.

Так, голова крайового парламенту Буковини привітав пацієнтів закладу з прийдешньою 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також відповів на низку запитань щодо забезпечення медичними препаратами, відновлення роботи аптечного пункту в приміщенні госпіталю, покращення умов перебування та матеріально-технічної бази установи.

«Запевняю, що обласна рада й надалі приділятиме особливу увагу госпіталю для інвалідів війни, оскільки його пацієнтами є три покоління захисників нашої держави. Звісно, завжди хочеться зробити більше: придбати найсучасніше обладнання, оновити інтер’єр палат, але на жаль, мусимо виходити з наявних фінансових можливостей та реалій сьогодення. В той же час хочу поінформувати про те, що майже всі основні юридичні процедури завершено й орієнтовно через тиждень у госпіталі запрацює аптечний пункт обласного комунального підприємства «Буковина-Фарм». До слова, приватні аптечні мережі не виявили бажання тут працювати через незначну економічну вигоду. Тому комунальне підприємство пішло на пацієнтам госпіталю, яким за станом здоров’я вже не так просто мандрувати містом у пошуках необхідних ліків», – наголосив Іван Мунтян.

Відтак, посадовець оглянув оновлений харчоблок медичного закладу, на ремонт і обладнання для якого рішенням сесії Чернівецької обласної ради було виділено понад 1 млн. грн., та ознайомився з роботою бібліотеки установи.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми