Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

03.05.2018 14:19

Завжди на варті життя та здоров’я людей  |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь та виступила на урочистостях з нагоди сторіччя діяльності Товариства Червоного  Хреста України, які відбулись сьогодні, 3 травня 2018 року в палаці «Академічний». Посадовець тепло привітала присутніх у залі, усіх жителів області, причетних до благородної місії Червоного Хреста України, від імені керівника  крайової представницької влади, Голови Чернівецької обласної ради Івана Миколайовича Мунтяна, від депутатського корпусу крайового парламенту та від себе особисто.

       «Чернівецька обласна рада, депутати та посадові особи органів місцевого самоврядування всіх рівнів з глибокою повагою та розумінням ставляться до вашої статутної діяльності. Адже у нас з вами одне завдання – зробити життя людей кращим, безпечнішим та щасливішим», - наголосила Інга Маковецька у своєму вітальному слові. 

       Вона вручила групі ветеранів та активістів обласної організації Товариства Червоного Хреста України почесні відзнаки Чернівецької обласної ради.

Tеми