Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

03.05.2018 14:29

З нагоди столітнього ювілею прикордонної варти України |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Керівник крайової представницької влади Іван Мунтян взяв участь та виступив з вітальним словом на врочистому дійстві з нагоди сотої річниці створення окремого корпусу кордонної охорони України та відкриття пам’ятника героям-вартовим українських кордонів усіх поколінь, яке відбулось сьогодні, 3 травня 2018 року, у Чернівецькому прикордонному загоні. Користуючись урочистою нагодою, високопосадовець також привітав усіх присутніх з Днем прикордонника який, відповідно до нещодавнього рішення Президента України, відтепер щороку відзначатиметься 30 квітня.

«Українські прикордонники як сто років тому, так і в наші дні переконливо доводять українському народу та цілому світу, що державний кордон України – в надійних руках!», - наголосив у своєму виступі Голова Чернівецької обласної ради.

«Нині наші краяни за правом пишаються мужністю воїнів Чернівецького прикордонного загону, які з честю виконують завдання командування на Сході Україні, де триває збройна боротьба з російськими окупантами» - підкреслив Іван Мунтян. Він закликав нинішній особовий склад Чернівецького прикордонного загону бути гідними своїх славних попередників, які 100 років тому стали на захист кордонів молодої Української Держави, та високо тримати бойове знамено української прикордонної варти.

Голова крайового парламенту разом з присутніми на урочистостях керівниками обласної та міської влад, начальниками силових структур та правоохоронних органів краю, ветеранами прикордонної служби України вшанував хвилиною скорботного мовчання світлу пам’ять загиблих героїв – вартових рубежів Української держави, поклав квіти до пам’ятника українським прикордонникам усіх поколінь, вручив кращим воякам Чернівецького прикордонного загону почесні відзнаки обласної ради.

Фотосесія

Tеми