Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

02.05.2018 16:17

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян зустрівся з ветеранським активом краю |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Сьогодні, 2 травня, напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у зустрічі з учасниками бойових дій та керівниками ветеранських організацій краю. Обговорено питання покращення медико-соціального забезпечення та шляхи вирішення наявних у ветеранів проблемних питань побутового характеру, врегулювання яких знаходиться на регіональному рівні.

«Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто бажаю вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, сімейного затишку, Божої ласки та довгих років життя. Дякую за ваш внесок у перемогу над нацизмом, активну громадянську позицію та за те, що передали естафету новітньому поколінню оборонців української землі, які нині захищають усіх нас від російської військової агресії на Сході нашої держави», – зазначив голова крайового парламенту Буковини.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми