Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

26.04.2018 15:44

На традиційному весняному святі добра та милосердя |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Сонячного квітневого дня 26 квітня на майданчику біля фонтану, що в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка столиці Буковини, було особливо гамірно та людно. Опівдні тут розпочалось святкове дійство традиційного весняного благодійного ярмарку «HAND MADE». Його ініціатори та головні учасники – вихованці та педагоги Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи №3 для дітей  з особливими освітніми потребами та батьки юних благодійників.

       Цього разу на дитяче свято доброчинності завітала перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька. Інга Степанівна уважно оглянула ярмаркову експозицію, залюбки поговорила з дітками, дбайливими руками яких були зроблені усі без винятку витвори дитячого мистецтва, виставлені на благодійному ярмарку. Аж раптом не втрималася, і собі придбала майстерно виготовлену поробку, що особливо припала до душі.

     Кульмінацією свята став концерт юних талантів, який нікого з присутніх не залишив байдужим. Душевні пісні і запальні танці, виступи юних гімнастів та кумедні шоу-гуморески мимоволі змушували раз-по-раз то весело сміятись, то розчулено плакати, то щиро захоплюватися творчою майстерністю та безпосредністю юних митців.

       На завершення Інга Маковецька разом з іншими поважними гостями феєричного дійства щиро, від усієї душі подякувала: діткам – за чуйність чутливих сердець та зворушливе прагнення дарувати іншим радість, педагогам – за жертовну працю та дива педагогічної майстерності, батькам – за життєвий подвиг, довготерпіння та цілющу, всеперемагаючу любов.

Фотосесія

Tеми