Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

26.04.2018 09:46

Задля збереження життя, здоров’я та працездатності жителів краю |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Керівник крайової представницької влади Іван Мунтян відвідав  обласну комунальну медичну установу «Чернівецький обласний клінічний кардіологічний диспансер». Він тепло привітав  головного лікаря обласного кардіодиспансеру Ірину Маковійчук з нагоди продовження контракту. «Відрадно, що складний організм медичного закладу такого рівня розвиватиметься під керівництвом досвідченого і авторитетного лідера», - наголосив Іван Мунтян у своєму вітальному слові.

 Голова Чернівецької обласної ради ознайомився з роботою комунального медичного закладу, з умовами утримання та лікування пацієнтів, оглянув відремонтовані минулого року лікарняні приміщення.

Наразі розпочато реконструкцію приміщень, призначених для встановлення нещодавно придбаного за бюджетні кошти новітнього ангіографа, яка має завершитися до липня поточного року. На ці заходи обласною радою виділено 3 мільйони гривень бюджетних асигнувань.

Під час зустрічі з трудовим колективом  цієї шанованої мешканцями області медичної лікувально-профілактичної  установи Іван Мунтян висловив щиру подяку її керівникам та співробітникам за самовіддану, висококваліфіковану працю.

«Вірю, що колектив обласного кардіологічного диспансеру і надалі залишиться на передових позиціях у системі охорони здоровя населення області. В такому разі лікарі-кардіологи Буковини завжди матимуть підтримку депутатського корпусу обласної ради, адже збереження здоров’я наших краян – це наш спільний обов’язок», -   підсумував Іван Мунтян. 

Tеми