Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

25.04.2018 18:27

З нагоди 32-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Керівник крайової представницької влади Іван Мунтян зустрівся з керівниками та активістами обласних організацій ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

«Наш український народ разом з усім цивілізованим людством відзначає тридцять другі роковини сумнозвісної Чорнобильської трагедії. Масштаби тієї катастрофи, її згубні наслідки й дотепер вражають людську уяву. Важко було б навіть передбачити можливий розвиток подій, якби не ви, ваші побратими та посестри, які собою заслонили нашу планету від глобальною ядерної загрози», - наголосив у своєму виступі Голова Чернівецької обласної ради.

Іван Мунтян щиро подякував керівникам та активістам  громадських організацій чорнобильців Буковини за небайдужу, принципову громадянську позицію та щире прагнення захистити своїх спілчан та їхні родини від труднощів та негараздів сьогодення.

«Спасибі вам за розуміння та довготерпіння, за дієву допомогу та відчутну підтримку у справі забезпечення стабільної життєдіяльності сіл, селищ та міст Буковинського краю», - наголосив у своєму вітальному слові очільник крайового парламенту.

Фотосесія

Tеми