Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

11.02.2009 17:33

Проведено підсумки проекту |  Різне

В рамках Програми Добросусідства  Румунія – Україна у м. Вижниця відбулося підсумкова конференція з результатів  проекту „Виховання для сільського гірського тривалого розвитку через Агротуризм – Поцілунок Гір”. В ньому брали участь керівники районної  влади, сільські та міські голови гірської зони району, учасники Програми.

Генеральний консультант Програми Добросусідства Румунія – Україна,  професор з Румунії Раду Рея презентував присутнім брошури видані на українській мові, які стала одним з результатів співпраці авторів Проекту - викладачів Центру Формування та Інновацій для розвитку в Карпатах. Це, зокрема, „Вказівки для гірського землеробця”, „Побудови в сільській зоні”, „Технології переробки та гігієни харчових продуктів”, „Агротуризм в гірському селі”, „Механізація робіт в гірській зоні”, „Тваринництво в гірській зоні”.  

А ще підсумовувалися результати дворічного Проекту, до втілення якого були залучені 60 (курсантів) молодих землеробів Сторожинецького, Вижницького та Путильського районів Чернівецької області (по 20 з кожного району). Експерти форуму Монтана з Румунії провели 15 конференцій для  курсантів. В рамках  Проекту проведена робота: обміни досвідом  за участю мерів з Румунії і голів рад з гірської місцевості Буковини;   експеримент по введенню трьох гірських господарств в агротуристичне функціонування; створені два жіночих товариства з виробів продукції народного мистецтва; досліджувався агротуристичний та соціально-економічний потенціал гірської сільської зони районів Путили, Вижниці і Стророжинця.
  • Автор:Вижницька райдержадміністрація

Tеми