Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

10.04.2018 18:45

У Чернівцях відбувся Перший Буковинський Молитовний сніданок |  Духовне життя

Сьогодні, 10 квітня, у столиці Буковини відбувся Перший Буковинський Молитовний сніданок, проведення якого зініціював голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Так, у Мармуровій залі колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації захід зібрав керівників органів місцевого самоврядування, органів влади та релігійних конфесій краю, народних депутатів України та депутатів місцевих рад регіону, учасників бойових дій на Сході України, громадських та волонтерських формувань, представників мистецьких кіл, військовослужбовців, знаних підприємців та благодійників, а також поважних іноземних гостей.

«Маю честь вітати вас у стінах цієї величної споруди від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто! Щиро радію, що така нагода випала в особливі дні – коли усі ми прославляємо Воскресіння Ісуса Христа. Відчуваю величезне хвилювання і відповідальність за те, що вперше ініціював таке поважне зібрання. Адже бачив і знаю, як Господь може впливати на життях людей і цілих країн, як живуть Сполучені Штати Америки, де лідери нації вже 66 разів збиралися на подібну, але світового масштабу, спільну молитву, незважаючи на розбіжності у політичних чи релігійних поглядах. Переконаний: таке ж заможне і справедливе життя чекає й на Україну, де Національні молитовні сніданки проводяться вже 5 років поспіль. Вірю, що зміняться українські політики і державою будуть керувати люди з Богом у серці та молитвою у душі», – відзначив у своєму вітальному слові голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак, учасники Першого Буковинського Молитовного сніданку вшанували пам’ять усіх захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність нашої держави, спільно помолилися за мир і процвітання Буковини та України, а також обмінялися думками щодо ролі духовно-моральних цінностей у житті кожної людини та розвитку суспільства і держави в цілому.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми